hero

Join the innovative companies building on Hedera Hashgraph

Operátor/Operátorka výroby s ročním bonusem

atma.io

atma.io

Prague 20, Czechia
Posted on Tuesday, May 21, 2024

Company Description

Avery Dennison Corporation (NYSE: AVY) je globální společnost zabývající se materiálovou vědou a digitálními identifikačními řešeními, která poskytuje širokou škálu značkových a informačních řešení, jež optimalizují efektivitu práce a dodavatelského řetězce, snižují množství odpadu, podporují udržitelnost, oběhový systém a transparentnost a lépe propojují značky a spotřebitele. Naše výrobky a řešení zahrnují etiketovací a funkční materiály, vložky a štítky pro radiofrekvenční identifikaci (RFID), softwarové aplikace, které propojují fyzické a digitální prostředí, a řadu výrobků a řešení, která vylepšují značkové obaly a nesou nebo zobrazují informace, které zlepšují zkušenosti zákazníků. Poskytujeme služby řadě průmyslových odvětví po celém světě - včetně domácností a osobní péče, oděvního průmyslu, maloobchodu, elektronického obchodu, logistiky, potravinářství, farmaceutického a automobilového průmyslu - a zaměstnáváme přibližně 35 000 zaměstnanců ve více než 50 zemích. Naše vykázané tržby v roce 2023 činily 8,4 miliardy dolarů. Více informací najdete na www.averydennison.com.

Job Description

Pro naši společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici pracovníka ve skladu a ve výrobě.

Místo pracoviště: Praha-Horní Počernice, Mezi Úvozy 2

Pracovní doba: pravidelný třísměnný provoz: pondělí až pátek, ranní (6:00 – 14:00), odpolední (14:00-22:00), noční (22:00-6:00 - od půlka březny až začátek duben 2024)

Náplň práce:

Vaším úkolem bude obsluha řezacího stroje na samolepicí materiál, obsluha balicí linky, příprava zboží k expedici, manipulační práce ve skladu, nakládka/vykládka, manipulace s VZV a kontrola evidence materiálu v interním skladovém PC systému.

Qualifications

Požadujeme:

- SOU / SŠ
- uživatelská znalost práce s PC
- pečlivost
- spolehlivost
- fyzická zdatnost
- čistý trestní rejstřík
- ochota učit se novým věcem
- zvýšenost pozornost k plnění BOZP požadavků
- praxe ve výrobě a oprávnění na VZV výhodou nikoliv podmínkou

Additional Information

Nabízíme:

  • Nástupní plat 32 000 - 38 000 CZK hrubého
  • Stravenky v hodnotě 180 CZK za odpracovaný den
  • 5000 CZK ročně v poukázkách flexipass
  • 700 CZK měsíčně příspěvek na dopravu
  • 900 CZK měsíčně příspěvek na penzijní spoření
  • Roční preventivní prohlídka v hodnotě 18 000 CZK
  • Možnost Multisport karty
  • Vzdělávání a rozvoj / Možnost jazykových kurzů
  • Zaměstnanecké akce
  • Káva a štáva na pracovišti zdarma
  • Mezinárodní prostředí
  • Tým s dobrou náladou!

Jaké jsou další kroky?

  1. Vedoucí týmu zkontroluje Váš životopis.
  2. Pokud budete vybráni, obdržíte pozvánku na automatizovaný videopohovor.
  3. Pokud bude videopohovor úspěšný, obdržíte pozvánku na závěrečný osobní pohovor a případnou nabídku smlouvy.

Kdo jsme! - Náš příběh:

Solečnost Avery Dennison je zaměstnavatelem s rovnými příležitostmi. V regionu EMEA máme tyto skupiny zaměstnanců:

EmpoWer - zaměřuje se na zapojení, mentoring a propagaci žen.
Duševní zdraví - snaha poskytnout zaměstnancům bezpečný prostor pro diskusi o otázkách duševního zdraví na pracovišti.
Unite - podpora komunity LGBTQI+ a spojenců v regionu EMEA.
Chcete-li se dozvědět více informací o všech našich skupinách zaměstnanců po celém světě a o našem přístupu k diverzitě, rovnosti a inkluzi, přejděte na naše stránky Diverzita a inkluze v sekci O nás na našich webových stránkách: https://www.averydennison.com/en/home/about-us/diversity-and-inclusion.html.

Dejte nám prosím vědět, zda vás můžeme podpořit přiměřeným přizpůsobením v průběhu procesu podávání žádosti, a to tak, že kontaktujete náš tým pro získávání talentů prostřednictvím [email protected].